O nas

Początki naszej firmy przypadają na lata 90. XX wieku, kiedy zbudowaliśmy pierwszy dom jednorodzinny. Efekt końcowy i zadowolenie klientów utwierdziły nas w przekonaniu, że budowanie domów to coś, na czym znamy się najlepiej. Postawiliśmy na rozwój firmy, która z czasem, z interesu rodzinnego, stała się dużym i prężnie działającym przedsiębiorstwem w branży budowlanej.
Pozytywne opinie klientów spowodowały, że liczba zamówień na nasze usługi stale rosła. Taka sytuacja sprzyjała dynamicznemu rozwojowi. Zatrudniliśmy wykwalifikowanych pracowników. Ich doświadczenie i bardzo dobra znajomość branży pozwoliły nam rozbudować park maszynowy. Nowe samochody samowyładowawcze, giętarki do blachy i agregaty tynkarskie usprawniły działalność. Prace na budowach prowadziły trzy brygady murarzy i jedna dekarzy. Dzięki świetnym fachowcom , dobrej jakości materiałom i nowoczesnym maszynom zapewniliśmy wysoką jakość naszych produktów

Ciągła chęć rozwoju i zwiększania zadowolenia rosnącej liczby klientów sprawiły, że postanowiliśmy rozszerzyć działalność.
W kolejnych latach nasza firma rozrosła się:
• 1996 r. – uruchomiony został zakład betoniarski, produkujący pustaki kominowe i wentylacyjne,
• 2005 r. – powstała hurtownia budowlana w Kątach Walichnowskich,
• 2010 r. – utworzony został nowy oddział firmy we Wrocławiu.

Szybki rozwój firmy bardzo nas cieszył, ale jednocześnie wymagał od nas nieustannego podnoszenia kwalifikacji. Zaufało nam wiele osób, których nie mogliśmy przecież zawieść. Przez kilka lat obecności na rynku nauczyliśmy się efektywniej zarządzać pracownikami oraz organizować ich w sprawne i profesjonalne brygady budowlane. Umożliwiliśmy im również rozwój zawodowy, prowadząc liczne szkolenia w dziedzinie rzemiosła budowlanego. Dzięki temu zyskaliśmy rzetelnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, z którymi wspólnie tworzymy naszą markę i dbamy o jej wizerunek oraz o zadowolenie klientów. Potwierdzeniem na to, że nasze działania przynoszą wymierne efekty, jest Certyfikat Rzetelności, przyznawany firmom godnym zaufania, wypłacalnym i solidnym. Dokument ten wyróżnia nas spośród konkurencji oraz jest dla nas powodem do dumy.